Winstep Xtreme

Tema Paketi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 39.90$
  • Boyut 41.7 MB
  • Version 12.2
  • Dil İngilizce
  • Firma WinStep
Winstep Xtreme; Windows temalarından sıkılan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir tema paketi yazılımıdır.
Winstep Xtreme; Windows temalarından sıkılan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanımı kolay bir tema paketi yazılımıdır.

Winstep Xtreme yazılımı ile windows görünümü tamamen değişir. Menüler, açılış - kapanış, arka plan ve başlat menüsü tamamen değişir.  Ayrıca programın içerdiği canlı renkler sayesinde bilgisayarınızı daha da renkli bir hale getirebilirsiniz.

Winstep Xtreme yazılımı ile gelişmiş menü sistemi ile işleriniz daha kolaylaşacak, başlat menüsü tamamen yeni bir görünüme kavuşacak, canlı görünümü ile bilgisayar kullanmaktan zevk alacaksınız. Yazılım gelişmiş bir ayar bölümüne sahiptir. Programın görübümü ile ilgili herşeyi düzenlemeniz mümkündür.

Winstep Xtreme yazılımının çoklu ekran desteği sayesinde birden fazla monütöre taktığınızda yazılım kendisini ona göre ayarlamaktadır. Ayrıca yazılımın içeriğinde bulunan sürükle bırak yöntemini kullanarak işlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bununla birlikte yazılımın içeriğinde çeşitli renklerde ve görünümlerde birden fazla tema bulunuyor.
Winstep Xtreme indir